Продукти
2000W китайски нагревател тип кула, ABS + огнеупорен, 20㎡, sy-281
| Номер на продукт | sy-281 |
| Методи за контрол | Въртящ се механичен бутон |
| Номинално напрежение | 100V-240V (персонализиран от клиента) |
| Номинална мощност | 2000W |
| Размери на продукта | 170 180 * 490mm |
| Характеристики на продукта | Тристепенно регулиране на температурата, защита от прегряване, интелигентна постоянна температура, материали, забавящи горенето, PTC отопление, безшумен дизайн. Декоративна лампа с пламък. |
Описание на продукта
[Механичен модел] 2000W PTC отопление, изключване на накланянето, регулиране на три нива, двойно приложение за топло и студено, незабавно включване, подходящо както за хол, така и за баня.
Технически параметри
| Тип на монтаж | Самостоятелно |
| особеност | Тристепенно регулиране на температурата, защита от прегряване, интелигентна постоянна температура, материали, забавящи горенето, PTC отопление, безшумен дизайн. Устройство против накланяне. |
| Цвят | персонализиране на клиента |
| Дължина на захранващия кабел | персонализиране на клиента |
| Покриваема площ | 20㎡ |
| Препоръчителни сценарии за използване на продукта | Всекидневна, спалня, кабинет |
| Номер на температурата | 3 |
| Производител | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Позиция Тегло | 1.7KG |
| Гаранция Описание | 1 година за OEM поръчка |
Предимства на продукта

Доставка на китайски кулов нагревател с мощност 2000 W, ABS + огнеупорно покритие, 20㎡, sy-281, до градове в

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







