Продукти
Настолен нагревател на китайски производител 2000W, ABS + огнезащитни материали, 10 ㎡, SY-B01
| Номер на продукт | SY-B01 |
| Методи за контрол | Въртящ се механичен бутон |
| Номинално напрежение | 100V-240V (персонализиран от клиента) |
| Номинална мощност | 2000W |
| Размери на продукта | 250 120 * 250mm |
| Характеристики на продукта | Тристепенна настройка на температурата, защита от прегряване, интелигентна постоянна температура, материали, забавящи горенето, PTC отопление, безшумен дизайн. |
Описание на продукта
[Стандартен модел] Нагревателен проводник 2000 W с постоянна температура, защита от претоварване, тристепенно регулиране на температурата, безшумен дизайн, широкочестотен контрол на температурата и материали, забавящи горенето.
[Практично] Предлага се със скоба за носене, предназначена както за употреба в изправено, така и в легнало положение, а безшумният дизайн осигурява добро потребителско изживяване.
Технически параметри
| Тип на монтаж | Самостоятелно |
| особеност | Тристепенна настройка на температурата, защита от прегряване, интелигентна постоянна температура, материали, забавящи горенето, PTC отопление, безшумен дизайн. |
| Цвят | персонализиране на клиента |
| Дължина на захранващия кабел | персонализиране на клиента |
| Покриваема площ | 10㎡ |
| Препоръчителни сценарии за използване на продукта | Всекидневна, спалня, кабинет |
| Номер на температурата | 3 |
| Производител | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Позиция Тегло | 1.1KG |
| Гаранция Описание | 1 година за OEM поръчка |
Предимства на продукта

Доставка на настолен нагревател от китайски производител 2000W, ABS + огнеупорни материали, 10 ㎡, SY-B01 до градове в

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







