Продукти
Оригинален фабричен вентилатор, 21см диаметър изход, 40w, ABS+PP, офиси/ап, SYF-DQ20R.
| Номер на продукт | SYF-DQ20R |
| Методи за контрол | Сензорен бутон/Дистанционно управление |
| Номинално напрежение | 100V-240V (персонализиран от клиента) |
| Номинална мощност | 40W |
| Размери на продукта | 325 245 * 260mm |
| Характеристики на продукта | Тристепенна настройка на скоростта на вятъра, насърчава пространствената циркулация, автоматично променя посоката на вятъра, спътник на климатика. |
Описание на продукта
[Модел с дистанционно управление] Оборудван с LED дисплей, подсилен от триметров захранващ кабел, дистанционно управление, три настройки за скорост на вятъра, поддържа функция за разклащане и голям диск с лопатки на вентилатора.
[Преносим] Проектиран като настолен модел за лесно пренасяне и съхранение, той е лек, като същевременно запазва относителна здравина и качество. Безшумният дизайн осигурява приятно потребителско изживяване.
Технически параметри
| Тип на монтаж | Самостоятелно |
| особеност | Тристепенна настройка на скоростта на вятъра, насърчава пространствената циркулация, автоматично променя посоката на вятъра, спътник на климатика. |
| Променете посоката на вятъра наляво и надясно, 8-часова функция за време | |
| Цвят | персонализиране на клиента |
| Диаметър на изхода за въздух | 21 см |
| Дължина на захранващия кабел | персонализиране на клиента |
| Препоръчителни сценарии за използване на продукта | Всекидневна, спалня, кабинет |
| Брой скорости | 3 |
| Производител | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Позиция Тегло | 2KG |
| Гаранция Описание | 1 година за OEM поръчка |
Предимства на продукта

Доставка на оригинален фабричен вентилатор, диаметър на изхода 21 см, 40 W, ABS+PP, за офиси/апартаменти, SYF-DQ20R, до градове в

EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







